LM2591HVT-5.0/NOPB TO-220-5 5V 1A Buck Regülatör Entegre Devre
534,79 TL
55,95 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM2591HVT-5.0/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
9,95 USD + KDV
Texas Instruments LM2591HVT-5.0/NOPB, 4.5V-60V girişten sabit 5V çıkış veren 1A step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 150kHz anahtarlama frekansında çalışır ve through-hole TO-220-5 kılıfa sahiptir. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
LM2591HVT-5.0/NOPB IC REG BUCK 5V 1A TO220-5
| Ürün Kodu | LM2591HVT-5.0/NOPB |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-5 Formed Leads |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
LM2591HVT-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!