LM2577S-ADJ/NOPB TO-263-6 3A Ayarlanabilir Entegre Devre
798,79 TL
83,57 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM2577S-ADJ/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
14,83 USD + KDV
Texas Instruments LM2577S-ADJ/NOPB, TO-263-6 (D2PAK) kılıfta, 3A anahtarlamalı ayarlanabilir DC-DC regülatör entegresidir. Step-up ve step-up/step-down uygulamalarında kullanılabilir; 3.5V-40V giriş aralığı ve 52kHz anahtarlama frekansına sahiptir. Çıkış anahtarı 60V’a kadar destekler ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LM2577S-ADJ/NOPB IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263
| Ürün Kodu | LM2577S-ADJ/NOPB |
| Current - Output | 3A (Switch) |
| Frequency - Switching | 52kHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Voltage - Output (Max) | 60V (Switch) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.23V |
LM2577S-ADJ/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!