L7805ABV TO-220-3 5V 1.5A Lineer Regülatör Entegre Devre
44,85 TL
4,69 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
L7805ABV
Stok Adedi
1
Fiyat
0,82 USD + KDV
STMicroelectronics L7805ABV, TO-220-3 kılıfta 5V sabit çıkış veren pozitif lineer voltaj regülatörüdür. 35V’a kadar giriş gerilimi ve 1.5A çıkış akımı destekler; aşırı sıcaklık ve kısa devre koruması bulunur. Through-hole montaj için uygundur ve çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C’dir.
L7805ABV IC REG LINEAR 5V 1.5A TO220AB
| Ürün Kodu | L7805ABV |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 6 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 68dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 1A (Typ) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!