Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
INA138NA SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
INA138NA SOT-23-5 CURRENT MONITOR 0.5% SOT23-5 Entegre Devre
| Kılıf | SC-74A |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Üretici Paket/Kılıf | SOT-23-5 |
| Function | Current Monitor |
| Current - Output | - |
| Doğruluk | ±0.5% |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 36V |
| Sensing Method | High-Side |
| Product Category | PMIC - Current Regulation/Management |
| SOT-753 | 1 |