Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
IDW100E60 600V 150A(DC) TO247-3 Diyot Hakkında
IDW100E60 600V 150A(DC) TO247-3 Diyot
| Kılıf | TO-247-3 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Üretici Paket/Kılıf | PG-TO247-3-1 |
| Hız | Fast Recovery - 500ns - 200mA (Io) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 40 µA @ 600 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2 V @ 100 A |
| Reverse Recovery Time (trr) | 120 ns |
| Current - Average Rectified (Io) | 150A (DC) |
| Diode Type | Standard |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Capacitance @ Vr- F | - |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |