Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
DHG30IM600PC 600V 30A TO263-3 (D2PAK-3) Diyot Hakkında
DHG30IM600PC 600V 30A TO263-3 (D2PAK-3) Diyot
| Kılıf | TO-263-3 D²Pak (2 Leads + Tab) TO-263AB |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Üretici Paket/Kılıf | TO-263 (D2Pak) |
| Hız | Fast Recovery - 500ns - 200mA (Io) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 600 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.26 V @ 30 A |
| Reverse Recovery Time (trr) | 35 ns |
| Current - Average Rectified (Io) | 30A |
| Diode Type | Standard |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Vr- F | 16pF @ 400V 1MHz |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |