Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
BAV3004W-7-F 300V 225mA(DC) SOD123 Diyot Hakkında
BAV3004W-7-F 300V 225mA(DC) SOD123 Diyot
| Kılıf | SOD-123 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Üretici Paket/Kılıf | SOD-123 |
| Hız | Fast Recovery - 500ns - 200mA (Io) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 240 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 200 mA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50 ns |
| Current - Average Rectified (Io) | 225mA (DC) |
| Diode Type | Standard |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Vr- F | 5pF @ 0V 1MHz |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 300 V |