Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
BAS16,215 (BAS16) 100V 215mA(DC) SOT23-3 Diyot Hakkında
BAS16,215 (BAS16) 100V 215mA(DC) SOT23-3 Diyot
| Kılıf | TO-236-3 SC-59 SOT-23-3 |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Üretici Paket/Kılıf | TO-236AB |
| Hız | Fast Recovery - 500ns - 200mA (Io) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 nA @ 80 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 150 mA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Current - Average Rectified (Io) | 215mA (DC) |
| Diode Type | Standard |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Capacitance @ Vr- F | 1.5pF @ 0V 1MHz |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |