Görsel mevcut değil
AD1580BRTZ (R2E) SOT-23-3 Entegre Devre
AD1580BRTZ-R2
- Üretici
- Analog Devices
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
AD1580BRTZ (R2E) SOT-23-3 Entegre Devre Hakkında
AD1580BRTZ-R2 Shunt Voltage Reference IC ±0.08% SOT-23-3
| Ürün Kodu | AD1580BRTZ-R2 |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Referans Tipi | Shunt |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Gerilim - Çıkış ( Minimum/Sabit) | 1.225V |
| Akım - Çıkış | 10mA |
| Tolerans | ±0.08% |
| Sıcaklık Katsayısı | 50ppm/°C |
| Gürültü - 0,1Hz ila 10Hz | 5µVp-p |
| Gürültü - 10Hz ila 10kHz | 20µVrms |
| Gerilim - Giriş | - |
| Akım - Besleme | - |
| Akım - Katod | 50µA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Tedarikçi Paketleme | SOT-23-3 |
AD1580BRTZ-R2 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.