Görsel mevcut değil
74LVC125APW,118 14-TSSOP Entegre Devre Hakkında
74LVC125APW,118 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-TSSOP
| Ürün Kodu | 74LVC125APW,118 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type | 3-State |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 4 |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.2V ~ 3.6V |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
74LVC125APW,118 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.