Görsel mevcut değil
74CBTLV3253D,118 16-SOIC Entegre Devre Hakkında
74CBTLV3253D,118 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Multiplexer/Demultiplexer 2 x 4:1 16-SO
| Ürün Kodu | 74CBTLV3253D,118 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | 2 x 4:1 |
| Type | Multiplexer/Demultiplexer |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 3.6V |
| Independent Circuits | 1 |
| Current - Output High, Low | - |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Supplier Device Package | 16-SO |
74CBTLV3253D,118 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.