Görsel mevcut değil
1SC2060P2A0-17 60A 20W SCALE-2 IGBT / MOSFET Gate Driver Modülü
1SC2060P2A0-17
- Üretici
- Power Integrations
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
1SC2060P2A0-17 60A 20W SCALE-2 IGBT / MOSFET Gate Driver Modülü Hakkında
1SC2060P2A0-17 IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE
| Ürün Kodu | 1SC2060P2A0-17 |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 60A, 60A |
| Driven Configuration | High-Side or Low-Side |
| Gate Type | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | - |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | Module |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 10ns, 15ns |
| Supplier Device Package | Module |
| Voltage - Supply | 14.5V ~ 15.5V |
1SC2060P2A0-17 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.