ULN2003AS16-13 7 Kanal NPN Sürücü 16-SO Entegre Devre
63,80 TL
6,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ULN2003AS16-13
Stok Adedi
0
Fiyat
1,18 USD + KDV
Diodes Incorporated ULN2003AS16-13, 16-SO kılıfta 7 çıkışlı NPN low-side sürücü entegresidir. Röle ve solenoid gibi endüktif yükleri sürmek için uygundur; kanal başına 500 mA’e kadar akım ve 50 V maksimum yük gerilimi destekler. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır.
ULN2003AS16-13 IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO
| Ürün Kodu | ULN2003AS16-13 |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Fault Protection | - |
| Features | - |
| Input Type | Inverting |
| Interface | Parallel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 7 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | NPN |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | - |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Voltage - Load | 50V (Max) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
ULN2003AS16-13 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!