Görsel mevcut değil
Toshiba TCR2EF33,LM(CT SC-74A SOT-753 Entegre Devre
TCR2EF33,LM(CT
- Üretici
- Toshiba
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Toshiba TCR2EF33,LM(CT SC-74A SOT-753 Entegre Devre Hakkında
Toshiba TCR2EF33,LM(CT; SC-74A (SOT-753) kılıfta, 3.3V sabit çıkışlı pozitif LDO lineer regülatördür. 5.5V maksimum giriş gerilimi ile 200mA çıkış akımı sağlar ve Enable kontrol girişine sahiptir. 150mA’de 0.2V maksimum dropout, 60 µA tipik boşta akım ve aşırı akım koruması sunar.
TCR2EF33,LM(CT SC-74A, SOT-753 kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA
| Ürün Kodu | TCR2EF33,LM(CT |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.2V @ 150mA |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 60 µA |
| PSRR | 73dB (1kHz) |
| Control Features | Enable |
| Protection Features | Over Current |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
TCR2EF33,LM(CT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.