Görsel mevcut değil
Toshiba TC7WHU04FK,LJ(CT 8-VFSOP (2.30mm) Entegre Devre
TC7WHU04FK,LJ(CT
- Üretici
- Toshiba
- Kılıf / Paket
- —
Toshiba TC7WHU04FK,LJ(CT 8-VFSOP (2.30mm) Entegre Devre Hakkında
Toshiba TC7WHU04FK,LJ(CT, 3 kanallı inverter (NOT) lojik entegresidir. 2V-5.5V besleme aralığında çalışır, 8mA çıkış akımı ve 7ns gecikme (5V, 50pF) değerine sahiptir. SMD montaja uygun 8-VFSOP (2.30mm genişlik) kılıftadır ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
TC7WHU04FK,LJ(CT 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) kılıfta üretilmiştir. Inverter IC 3 Channel 8-SSOP
| Ürün Kodu | TC7WHU04FK,LJ(CT |
| Logic Type | Inverter |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Inputs | 3 |
| Features | - |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Current - Quiescent (Max) | 2 µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Input Logic Level - Low | 0.3V |
| Input Logic Level - High | 1.7V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7ns @ 5V, 50pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SSOP |
| Package / Case | 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) |
TC7WHU04FK,LJ(CT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.