Görsel mevcut değil
Toshiba TC4584BF(EL,N,F) 14-SOIC (14-SOP) Entegre Devre
TC4584BF(EL,N,F)
- Üretici
- Toshiba
- Kılıf / Paket
- —
Toshiba TC4584BF(EL,N,F) 14-SOIC (14-SOP) Entegre Devre Hakkında
TC4584BF(EL,N,F), 14-SOIC (5.30mm) kılıfta, 6 kanallı Schmitt Trigger inverter entegre devredir. 3V-18V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığını destekler. SMD montaja uygundur.
TC4584BF(EL,N,F) 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) kılıfta üretilmiştir. Inverter IC 6 Channel Schmitt Trigger 14-SOP
| Ürün Kodu | TC4584BF(EL,N,F) |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Features | Schmitt Trigger |
| Package / Case | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Logic Type | Inverter |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |
| Number of Inputs | 1 |
| Supplier Device Package | 14-SOP |
| Input Logic Level - High | 3.75V ~ 11.6V |
| Input Logic Level - Low | 1.25V ~ 3.4V |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 120ns @ 15V, 50pF |
| Number of Circuits | 6 |
| Current - Quiescent (Max) | 4 µA |
TC4584BF(EL,N,F) Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.