Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TMS320DM368ZCEDF 338-LFBGA Entegre Devre
TMS320DM368ZCEDF
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
TMS320DM368ZCEDF 338-LFBGA Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments TMS320DM368ZCEDF, 338-LFBGA (13x13) kılıfta Digital Media System-on-Chip (DMSoC) entegresidir. 432MHz saat hızına sahiptir; EBI/EMI, Ethernet, I²C, McBSP, SPI, UART ve USB arayüzlerini destekler. 1.35V çekirdek, 1.8V/3.3V I/O ile çalışır ve -40°C ile 85°C aralığında kullanılabilir.
TMS320DM368ZCEDF 338-LFBGA kılıfta üretilmiştir. IC DGTL MEDIA SOC 338NFBGA
| Ürün Kodu | TMS320DM368ZCEDF |
| Packaging | Bulk |
| Type | Digital Media System-on-Chip (DMSoC) |
| Interface | EBI/EMI, Ethernet, I²C, McBSP, SPI, UART, USB |
| Clock Rate | 432MHz |
| Non-Volatile Memory | ROM (16kB) |
| On-Chip RAM | 56kB |
| Voltage - I/O | 1.8V, 3.3V |
| Voltage - Core | 1.35V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 338-LFBGA |
| Supplier Device Package | 338-BGA (13x13) |
TMS320DM368ZCEDF Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.