TM4C1230D5PMI Texas Instruments 64-LQFP Entegre Devre
785,46 TL
82,17 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TM4C1230D5PMI
Stok Adedi
0
Fiyat
14,57 USD + KDV
TM4C1230D5PMI, ARM Cortex-M4F çekirdekli 32-bit mikrodenetleyicidir; 64KB Flash ve 24KB RAM içerir. 80MHz hızda çalışır, 64-LQFP (10x10) SMD pakettedir ve 49 I/O sunar. CAN, I2C, SPI/SSI, UART/USART gibi arayüzleri destekler; besleme gerilimi 1.08V-3.63V aralığındadır.
TM4C1230D5PMI IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
| Ürün Kodu | TM4C1230D5PMI |
| Connectivity | CANbus, I²C, IrDA, Microwire, SPI, SSI, UART/USART |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4F |
| Core Size | 32-Bit |
| Data Converters | A/D 12x12b |
| EEPROM Size | 2K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 49 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, WDT |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 24K x 8 |
| Speed | 80MHz |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.08V ~ 3.63V |
TM4C1230D5PMI Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!