Görsel mevcut değil
TLV9022DR Texas Instruments 8-SOIC Çift Komparatör Entegre Devre
TLV9022DR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TLV9022DR Texas Instruments 8-SOIC Çift Komparatör Entegre Devre Hakkında
TLV9022DR, Texas Instruments üretimi 8-SOIC kılıfta, açık-drenaj rail-to-rail çıkışlı çift (dual) genel amaçlı komparatördür. 1.65V–5.5V besleme aralığında çalışır, maksimum 100ns yayılma gecikmesi ve 30µA maksimum durgun akım değerine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TLV9022DR DUAL PRECISION COMPARATOR WITH O
| Ürün Kodu | TLV9022DR |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 95dB |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 100mA @ 5V |
| Current - Quiescent (Max) | 30µA |
| Hysteresis | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open-Drain, Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay (Max) | 100ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset (Max) | 1.5mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.65V ~ 5.5V |
TLV9022DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.