TLV8544PWR Texas Instruments 4'lü Op-Amp 14-TSSOP Entegre Devre
113,63 TL
11,89 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV8544PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,09 USD + KDV
TLV8544PWR, Texas Instruments üretimi 4 kanallı genel amaçlı op-amp entegresidir ve 14-TSSOP SMD pakettedir. 1.7 V ile 3.6 V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TLV8544PWR IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
| Ürün Kodu | TLV8544PWR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Current - Supply | 550nA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 8 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 4.5V/µs |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 3.4 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.7 V |
TLV8544PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!