TLV4376IPWR Texas Instruments 4 Kanallı CMOS Op-Amp 14-TSSOP Entegre Devre
249,11 TL
26,06 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV4376IPWR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,59 USD + KDV
TLV4376IPWR, Texas Instruments üretimi 4 kanallı CMOS operasyonel yükselteç entegresidir ve 14-TSSOP (SMD) pakettedir. 2.2 V ile 5.5 V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış sunar. 5.5 MHz kazanç-bant genişliği, 2 V/µs slew rate ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TLV4376IPWR IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP
| Ürün Kodu | TLV4376IPWR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 0.3 pA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 815µA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 40 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
TLV4376IPWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!