TLV431BFTA Diodes SOT-23-3 Ayarlanabilir Shunt Referans Entegre Devre
28,27 TL
2,96 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV431BFTA
Stok Adedi
0
Fiyat
0,52 USD + KDV
TLV431BFTA, Diodes Incorporated üretimi ayarlanabilir shunt gerilim referansı entegresidir. SOT-23-3 (SOT-23-3/SC-59/TO-236-3) kılıfta, ±0.5% toleransla 1.24V referans ve 18V maksimum çıkış gerilimi sunar. -40°C ile 125°C çalışma aralığına sahiptir ve yüzey montaja uygundur.
TLV431BFTA IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23
| Ürün Kodu | TLV431BFTA |
| Current - Cathode | 100 µA |
| Current - Output | 15 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | - |
| Tolerance | ±0.5% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 18 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.24V |
TLV431BFTA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!