TLV3811CYBGR 6-DSBGA (1.22x0.82) Entegre Devre
402,90 TL
42,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV3811CYBGR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,37 USD + KDV
Texas Instruments TLV3811CYBGR, 6-XFBGA/DSBGA kılıfta genel amaçlı bir komparatördür ve Complementary, LVDS çıkış tipine sahiptir. 2.4V–5.25V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C ortam sıcaklığı aralığını destekler. Tipik yayılma gecikmesi 225 ps seviyesindedir.
TLV3811CYBGR 6-XFBGA, DSBGA kılıfta üretilmiştir. Comparator General Purpose Complementary, LVDS 6-DSBGA (1.22x0.82)
| Ürün Kodu | TLV3811CYBGR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 6-XFBGA, DSBGA |
| Output Type | Complementary, LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.4V ~ 5.25V, 2.7V ~ 5.25V |
| Supplier Device Package | 6-DSBGA (1.22x0.82) |
| Propagation Delay (Max) | 225ps (Typ) |
| Current - Quiescent (Max) | 26.6mA |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 3.3V |
| Current - Input Bias (Max) | 10µA @ 3.3V |
| Current - Output (Typ) | 10mA |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Hysteresis | - |
TLV3811CYBGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!