TLV3802QDSSRQ1 Texas Instruments 12-WSON (3x2) Entegre Devre
923,35 TL
96,60 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV3802QDSSRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
16,90 USD + KDV
TLV3802QDSSRQ1, Texas Instruments üretimi genel amaçlı çift komparatördür ve Complementary, LVDS çıkış tipine sahiptir. 2.7V–5.25V besleme aralığında çalışır, tipik 225ps yayılma gecikmesi sunar ve -40°C ile 125°C arasında çalışacak şekilde AEC-Q100 otomotiv sınıfındadır. 12-WFDFN Exposed Pad / 12-WSON (3x2) SMD kılıftadır.
TLV3802QDSSRQ1 12-WFDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Comparator General Purpose Complementary, LVDS 12-WSON (3x2)
| Ürün Kodu | TLV3802QDSSRQ1 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type | Complementary, LVDS |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Elements | 2 |
| Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.25V |
| Supplier Device Package | 12-WSON (3x2) |
| Propagation Delay (Max) | 225ps (Typ) |
| Current - Quiescent (Max) | 23.5mA |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 3.3V |
| Current - Input Bias (Max) | 10µA @ 3.3V |
| Current - Output (Typ) | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Hysteresis | 2mV |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
TLV3802QDSSRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!