Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TLV376IDBVR SOT-23-5 Tekli Rail-to-Rail Opamp Entegre Devre
TLV376IDBVR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TLV376IDBVR SOT-23-5 Tekli Rail-to-Rail Opamp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments TLV376IDBVR, genel amaçlı tek kanallı rail-to-rail çıkışlı operasyonel yükselteç entegresidir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakette, 2.2 V–5.5 V besleme aralığında çalışır ve 5.5 MHz kazanç bant genişliği ile 2 V/µs slew rate değerine sahiptir.
TLV376IDBVR IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | TLV376IDBVR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.3 pA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 815µA |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 40 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
TLV376IDBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.