TLV3604DCKR SC-70-6 Yüksek Hızlı Karşılaştırıcı Entegre Devre
475,98 TL
49,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV3604DCKR
Stok Adedi
0
Fiyat
8,76 USD + KDV
Texas Instruments TLV3604DCKR, 0.8ns maksimum yayılma gecikmesine sahip yüksek hızlı, rail-to-rail girişli karşılaştırıcıdır. 2.4V–5.5V besleme aralığında çalışır ve diferansiyel/LVDS çıkış sunar. SC-70-6 (SOT-363) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
TLV3604DCKR 800-PS HIGH-SPEED RAIL-RAIL INPU
| Ürün Kodu | TLV3604DCKR |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Current - Input Bias (Max) | 5µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | - |
| Current - Quiescent (Max) | 16.5mA |
| Hysteresis | 60mV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential, LVDS, Rail-to-Rail |
| Package / Case | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay (Max) | 0.8ns |
| Supplier Device Package | SC-70-6 |
| Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.4V ~ 5.5V |
TLV3604DCKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!