TLV2772CDR Texas Instruments 8-SOIC Çift CMOS Op-Amp Entegre Devre
292,46 TL
30,60 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV2772CDR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,37 USD + KDV
TLV2772CDR, Texas Instruments üretimi 2 kanallı CMOS operasyonel yükselteçtir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 2.5V–5.5V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış sunar ve 5.1MHz gain-bandwidth ile 10.5V/µs slew rate değerine sahiptir.
TLV2772CDR IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | TLV2772CDR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Current - Supply | 1mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 5.1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 10.5V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
TLV2772CDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!