Görsel mevcut değil
TLV170IDBVT SOT-23-5 Tekli Rail-to-Rail Opamp Entegre Devre
TLV170IDBVT
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TLV170IDBVT SOT-23-5 Tekli Rail-to-Rail Opamp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments TLV170IDBVT, SOT-23-5 kılıfta tek kanallı genel amaçlı rail-to-rail çıkışlı operasyonel yükselteçtir. 2.7 V–36 V besleme aralığında çalışır, 1.2 MHz kazanç bant genişliği ve 0.4 V/µs slew rate değerine sahiptir. Yüzey montaj uygulamaları için uygundur ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
TLV170IDBVT IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
| Ürün Kodu | TLV170IDBVT |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Current - Output / Channel | 17 mA |
| Current - Supply | 125µA |
| Gain Bandwidth Product | 1.2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
TLV170IDBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.