Görsel mevcut değil
TLE2062ACDR Texas Instruments 8-SOIC Çift JFET Op-Amp Entegre Devre
TLE2062ACDR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TLE2062ACDR Texas Instruments 8-SOIC Çift JFET Op-Amp Entegre Devre Hakkında
TLE2062ACDR, Texas Instruments üretimi 8-SOIC kılıfta, 2 kanallı JFET girişli operasyonel yükselteç entegresidir. 2 MHz kazanç bant genişliği, 3.4 V/µs slew rate ve 7 V–36 V besleme aralığı ile yüzey montaj uygulamalarına uygundur.
TLE2062ACDR IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | TLE2062ACDR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 4 pA |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Current - Supply | 625µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 3.4V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 800 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
TLE2062ACDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.