Görsel mevcut değil
TLC3702CD Texas Instruments 8-SOIC Çift Komparatör Entegre Devre
TLC3702CD
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TLC3702CD Texas Instruments 8-SOIC Çift Komparatör Entegre Devre Hakkında
TLC3702CD, Texas Instruments üretimi 8-SOIC kılıfta çift genel amaçlı komparatör entegresidir. 3V–16V besleme aralığında çalışır, CMOS/Push-Pull/TTL çıkış tiplerini destekler. Maksimum 4.5µs yayılma gecikmesi ve 0°C ile 70°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
TLC3702CD IC DUAL V COMP 8-SOIC
| Ürün Kodu | TLC3702CD |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Current - Quiescent (Max) | 50µA |
| Hysteresis | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay (Max) | 4.5µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 16V |
TLC3702CD Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.