TLC272ACP Texas Instruments 8-PDIP Çift CMOS Op-Amp Entegre Devre
148,60 TL
15,55 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLC272ACP
Stok Adedi
0
Fiyat
2,76 USD + KDV
TLC272ACP, Texas Instruments üretimi 8-PDIP (DIP-8) kılıfta, through-hole montajlı çift (2 devre) CMOS operasyonel yükselteç entegresidir. 3 V–16 V besleme aralığında çalışır; 2.2 MHz gain-bandwidth ve 5.3 V/µs slew rate değerlerine sahiptir. Giriş bias akımı 0.7 pA, giriş ofset gerilimi 900 µV ve kanal başına çıkış akımı 30 mA olarak belirtilmiştir.
TLC272ACP IC CMOS 2 CIRCUIT 8DIP
| Ürün Kodu | TLC272ACP |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 0.7 pA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 1.9mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 2.2 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 5.3V/µs |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 900 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
TLC272ACP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!