Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TLC2264CPWR 14-TSSOP 4 Kanallı Op-Amp Entegre Devre
TLC2264CPWR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TLC2264CPWR 14-TSSOP 4 Kanallı Op-Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments TLC2264CPWR, 14-TSSOP kılıfta yüzey montaj 4 kanallı genel amaçlı op-amp entegresidir. Rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir; 4.4 V ile 16 V besleme aralığında çalışır. 730 kHz kazanç bant genişliği, 0.55 V/µs slew rate ve 0°C ~ 70°C çalışma sıcaklığı sunar.
TLC2264CPWR IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP
| Ürün Kodu | TLC2264CPWR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Current - Supply | 850µA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 730 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.55V/µs |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 300 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.4 V |
TLC2264CPWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.