TLC2264AID 14-SOIC Rail-to-Rail 4'lü Op-Amp Entegre Devre
253,77 TL
26,55 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLC2264AID
Stok Adedi
0
Fiyat
4,66 USD + KDV
Texas Instruments TLC2264AID, 14-SOIC kılıfta 4 kanallı genel amaçlı rail-to-rail çıkışlı operasyonel yükselteç entegresidir. 4.4V–16V besleme aralığında çalışır, 0.55 V/µs slew rate ve 730 kHz kazanç-bant genişliği sunar. SMD montaja uygundur ve -40°C ile 125°C arasında çalışabilir.
TLC2264AID 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Standard (General Purpose) Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
| Ürün Kodu | TLC2264AID |
| Amplifier Type | Standard (General Purpose) |
| Number of Circuits | 4 |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.55V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 730 kHz |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Voltage - Input Offset | 300 µV |
| Current - Supply | 850µA (x4 Channels) |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.4 V |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
TLC2264AID Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!