TL431ACDT ST 8-SOIC Ayarlanabilir Shunt Referans Entegre Devre
41,87 TL
4,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL431ACDT
Stok Adedi
0
Fiyat
0,77 USD + KDV
STMicroelectronics TL431ACDT, ayarlanabilir shunt tip gerilim referansı entegresidir ve ±1% toleransa sahiptir. 2.495 V referans ile çalışır, çıkış gerilimi maksimum 36 V’a kadar ayarlanabilir ve 100 mA çıkış akımı destekler. SMD montaj için 8-SOIC (8SO) pakettedir, çalışma sıcaklığı 0°C ile 70°C aralığındadır.
TL431ACDT IC VREF SHUNT ADJ 1% 8SO
| Ürün Kodu | TL431ACDT |
| Current - Cathode | 600 µA |
| Current - Output | 100 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Temperature Coefficient | - |
| Tolerance | ±1% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.495V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!