Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TL084IDR Texas Instruments 14-SOIC Dörtlü JFET Op-Amp Entegre Devre
TL084IDR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TL084IDR Texas Instruments 14-SOIC Dörtlü JFET Op-Amp Entegre Devre Hakkında
TL084IDR, Texas Instruments üretimi 14-SOIC kılıfta 4 kanallı JFET girişli operasyonel yükselteç entegresidir. 3 MHz kazanç-bant genişliği ve 13 V/µs slew rate değerine sahiptir. 10 V ile 30 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığını destekler.
TL084IDR IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | TL084IDR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Current - Supply | 1.4mA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
TL084IDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.