Görsel mevcut değil
TL084ACDR Texas Instruments 14-SOIC Dörtlü Op-Amp Entegre Devre
TL084ACDR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TL084ACDR Texas Instruments 14-SOIC Dörtlü Op-Amp Entegre Devre Hakkında
TL084ACDR, Texas Instruments üretimi JFET girişli 4 kanallı operasyonel yükselteç entegresidir ve 14-SOIC SMD kılıftadır. 3 MHz kazanç-bant genişliği, 13 V/µs slew rate ve 10 V–30 V besleme aralığı ile çalışır. 0°C ile 70°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
TL084ACDR IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | TL084ACDR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Current - Supply | 1.4mA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
TL084ACDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.