Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TL081CDR (TL081CD, TL081) SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
TL081CDR (TL081CD, TL081) SOIC-8 OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Current - Supply | 1.4mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 13V/µs |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Current - Output / Channel | - |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
| Amplifikatör Tipi | J-FET |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |