Görsel mevcut değil
TL074QDREP Texas Instruments 4'lü JFET OpAmp 14-SOIC Entegre Devre
TL074QDREP
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TL074QDREP Texas Instruments 4'lü JFET OpAmp 14-SOIC Entegre Devre Hakkında
TL074QDREP, Texas Instruments üretimi 4 kanallı JFET girişli operasyonel yükselteçtir ve 14-SOIC SMD pakettedir. 3 MHz kazanç-bant genişliği, 13 V/µs slew rate ve 7 V–36 V besleme aralığı ile çalışır. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
TL074QDREP IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | TL074QDREP |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 65 pA |
| Current - Output / Channel | 10 mA |
| Current - Supply | 1.4mA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
TL074QDREP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.