Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TL074CN (TL074) DIP-14 Entegre Devre Hakkında
TL074CN (TL074) DIP-14 OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-PDIP |
| Current - Supply | 1.4mA (x4 Channels) |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 13V/µs |
| Current - Input Bias | 65 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Amplifikatör Tipi | J-FET |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |