Görsel mevcut değil
TL072BCP Texas Instruments 8-DIP (PDIP) Entegre Devre
TL072BCP
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TL072BCP Texas Instruments 8-DIP (PDIP) Entegre Devre Hakkında
TL072BCP, Texas Instruments üretimi 8-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta, through hole montaja uygun çift kanallı J-FET girişli op-amp entegresidir. 3MHz kazanç bant genişliği ve 13V/µs slew rate değerlerine sahiptir. Besleme aralığı 10V–30V (tek) veya ±5V–±15V (çift) olarak belirtilmiştir.
TL072BCP 8-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. J-FET Amplifier 2 Circuit 8-PDIP
| Ürün Kodu | TL072BCP |
| Packaging | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Number of Circuits | 2 |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3MHz |
| Current - Input Bias | 65pA |
| Voltage - Input Offset | 2mV |
| Current - Supply | 1.4mA (x2 Channels) |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 10V ~ 30V, ±5V ~ 15V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
TL072BCP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.