Texas Instruments TLV2374IDR 14-SOIC Dörtlü Op-Amp Entegre Devre
156,17 TL
16,34 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV2374IDR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,86 USD + KDV
TLV2374IDR, Texas Instruments üretimi 14-SOIC kılıfta, 4 kanallı genel amaçlı op-amp entegresidir. Rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir; 2.7 V ile 16 V besleme aralığında çalışır ve 3 MHz kazanç bant genişliği sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TLV2374IDR IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | TLV2374IDR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Current - Output / Channel | 16 mA |
| Current - Supply | 750µA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 2.1V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
TLV2374IDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!