Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments TLC393IDR 8-SOIC Çift Komparatör Entegre Devre
TLC393IDR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments TLC393IDR 8-SOIC Çift Komparatör Entegre Devre Hakkında
TLC393IDR, Texas Instruments üretimi 8-SOIC kılıfta çift (dual) genel amaçlı komparatör entegresidir. 3V–16V besleme aralığında çalışır ve MOS open-drain çıkış yapısına sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TLC393IDR IC DUAL V COMP 8-SOIC
| Ürün Kodu | TLC393IDR |
| CMRR, PSRR (Typ) | 84dB CMRR |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Current - Quiescent (Max) | 65µA |
| Hysteresis | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | MOS, Open-Drain |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay (Max) | 4.5µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 10V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 16V |
TLC393IDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.