Görsel mevcut değil
Texas Instruments THS3092DDA 8-SO PowerPad Entegre Devre
THS3092DDA
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments THS3092DDA 8-SO PowerPad Entegre Devre Hakkında
THS3092DDA, Texas Instruments üretimi 2 kanallı akım geri beslemeli (CFA) operasyonel yükselteç entegresidir. 160 MHz -3 dB bant genişliği ve 5700 V/µs slew rate değerine sahiptir. 10 V ile 30 V besleme aralığında çalışır ve 8-SO PowerPad (SOPWRPAD) SMD pakettedir.
THS3092DDA IC OPAMP CFA 2 CIRC 8SOPWRPAD
| Ürün Kodu | THS3092DDA |
| -3db Bandwidth | 160 MHz |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Current - Input Bias | 4 µA |
| Current - Output / Channel | 280 mA |
| Current - Supply | 9.5mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 145 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 5700V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Voltage - Input Offset | 900 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
THS3092DDA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.