Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments OPA627AM TO-99-8 Op-Amp Entegre Devre
OPA627AM
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments OPA627AM TO-99-8 Op-Amp Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments OPA627AM, TO-99-8 metal kılıfta, through-hole montajlı tek kanallı genel amaçlı operasyonel yükselteç entegresidir. 16 MHz kazanç bant genişliği, 55 V/µs slew rate ve 9-36 V besleme aralığı ile çalışır. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 85°C arasındadır.
OPA627AM IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8
| Ürün Kodu | OPA627AM |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Current - Supply | 7mA |
| Gain Bandwidth Product | 16 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Package / Case | TO-99-8 Metal Can |
| Part Status | Not For New Designs |
| Slew Rate | 55V/µs |
| Supplier Device Package | TO-99-8 |
| Voltage - Input Offset | 130 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
OPA627AM Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.