Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Texas Instruments OPA380AID 8-SOIC Transimpedans Entegre Devre
OPA380AID
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments OPA380AID 8-SOIC Transimpedans Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments OPA380AID, 8-SOIC kılıfta tek kanallı transimpedans yükselteç entegresidir. 90 MHz kazanç-bant genişliği, 80 V/µs slew rate ve 3 pA giriş bias akımı değerlerine sahiptir. 2.7 V–5.5 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir.
OPA380AID IC TRANSIMPEDANCE 1 CIRC 8SOIC
| Ürün Kodu | OPA380AID |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | Transimpedance |
| Current - Input Bias | 3 pA |
| Current - Output / Channel | 150 mA |
| Current - Supply | 7.5mA |
| Gain Bandwidth Product | 90 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 80V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 4 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
OPA380AID Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.