Texas Instruments OPA2376AIDGKR 8-VSSOP Entegre Devre
OPA2376AIDGKR, Texas Instruments üretimi genel amaçlı çift kanallı (2 devre) operasyonel yükselteç entegresidir ve 8-VSSOP SMD pakettedir. 2.2V–5.5V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail diferansiyel çıkış sunar. 5.5MHz kazanç bant genişliği, 2V/µs slew rate ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
OPA2376AIDGKR IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | OPA2376AIDGKR |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Current - Supply | 760µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential, Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 5 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
OPA2376AIDGKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.