Texas Instruments MSP430FR2512IPW16R 16-TSSOP Entegre Devre
145,15 TL
15,19 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430FR2512IPW16R
Stok Adedi
1
Fiyat
2,72 USD + KDV
MSP430FR2512IPW16R, Texas Instruments MSP430 çekirdekli 16-bit mikrodenetleyicidir ve 7.5KB FRAM program belleği ile 2KB RAM içerir. 16MHz hızda çalışır, 2V-3.6V besleme aralığını destekler ve I2C, SPI, UART/USART gibi haberleşme arayüzlerine sahiptir. 16-TSSOP (SMD) kılıfta, -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığındadır.
MSP430FR2512IPW16R IC MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
| Ürün Kodu | MSP430FR2512IPW16R |
| Connectivity | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Core Processor | MSP430 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 5x10b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 11 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 7.5KB (7.5K x 8) |
| Program Memory Type | FRAM |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 3.6V |
MSP430FR2512IPW16R Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!