Görsel mevcut değil
TE0712-03-82I36-A Artix-7 XC7A200T FBG484I Entegre Devre
TE0712-03-82I36-A
- Üretici
- Trenz Electronic GmbH
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
TE0712-03-82I36-A Artix-7 XC7A200T FBG484I Entegre Devre Hakkında
Trenz Electronic TE0712 gömülü modül, Artix-7 XC7A200T-2FBG484I FPGA çekirdeği içerir. 1GB RAM ve 32MB flash belleğe sahiptir, board-to-board (BTB) soket bağlantısı kullanır. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TE0712-03-82I36-A TE0712 Embedded Module Artix-7 XC7A200T-2FBG484I 1GB 32MB
| Ürün Kodu | TE0712-03-82I36-A |
| Module/Board Type | FPGA Core |
| Core Processor | Artix-7 XC7A200T-2FBG484I |
| Co-Processor | - |
| Speed | - |
| Flash Size | 32MB |
| RAM Size | 1GB |
| Connector Type | Board-to-Board (BTB) Socket |
| Size / Dimension | 1.970" L x 1.570" W (50.00mm x 40.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |