TC7662AEPA Microchip 8-PDIP Şarj Pompası Entegre Devre
401,79 TL
42,03 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC7662AEPA
Stok Adedi
0
Fiyat
7,45 USD + KDV
Microchip TC7662AEPA, charge pump topolojili gerilim çevirici/invertör entegresidir ve 8-PDIP (DIP-8) kılıftadır. 3V–18V giriş aralığında çalışır, 40mA çıkış akımı ve 12kHz anahtarlama frekansı sunar. Çıkış konfigürasyonu pozitif veya negatif olacak şekilde kullanılabilir, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TC7662AEPA IC REG CHARGE PUMP INV 40MA 8DIP
| Ürün Kodu | TC7662AEPA |
| Current - Output | 40mA |
| Frequency - Switching | 12kHz |
| Function | Ratiometric |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin, 2Vin |
TC7662AEPA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!