Görsel mevcut değil
STSPIN958TR 32-QFN (5x5) Motor Sürücü Entegre Devre
STSPIN958TR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
STSPIN958TR 32-QFN (5x5) Motor Sürücü Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics STSPIN958TR, 32-VFQFN Exposed Pad (32-QFN 5x5) kılıfta, kontrol ve güç katını entegre eden motor sürücü entegresidir. PWM arayüzü ile bipolar step motor ve fırçalı DC motor uygulamalarında kullanılabilir. 5.05V-58V yük gerilimi ve 5A çıkış akımı desteği sunar.
STSPIN958TR 32-VFQFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Bipolar Motor Driver Power MOSFET PWM 32-QFN (5x5)
| Ürün Kodu | STSPIN958TR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Current - Output | 5A |
| Interface | PWM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 3.6V |
| Applications | General Purpose |
| Technology | Power MOSFET |
| Voltage - Load | 5.05V ~ 58V |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Step Resolution | - |